środa, 31 sierpnia 2011

Dobry dzień :)

   Dzisiaj był naprawdę dobry dzień. Wróciłam do domu z działki po długiej nieobecności, a tu czekały na mnie oczekiwane od jakiegoś czasu przesyłki. Pierwsza to prezent od mojego męża, który w angielskiej księgarni zamówił dla mnie książkę:

     
   A w niej mnóstwo pomysłów i wzorów  na różne quillingowe śliczności. Bardzo się cieszę, będę mogła wykorzystać tę książkę do robienia moich prac. Przed nami długie jesienne i zimowe wieczory. Już mnie palce swędzą, żeby spróbować czegoś nowego. Żeby robić coś z paseczków, trzeba paseczki mieć :). Ja mam nowe całkiem i takie piękne. Przyjechały do mnie z Anglii, przysłane przez córkę.

 
   Prawda, że ładne? Oprócz tego do przesyłki włożyła  moja Magda czasopismo z dodatkiem papierów do robienia kartek na Boże Narodzenie


   Papierki są przepiękne, już niedługo się przydadzą, bo zacznie się czas kartek świątecznych. To rzeczywiście dobry dzień, oby więcej takich :)

7 komentarzy:

 1. Książeczki już zazdroszczę :) a paseczki polecam :)
  No i życzę miłego quilingowania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. very beautiful work.
  yoiu are talented in kaing these.
  regards from the netherlands

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile tu tego!!! Będą kolejne piękne prace:)

  OdpowiedzUsuń
 4. congratulations on that beautiful book you do not get bored this winter
  Greetings Baukje

  OdpowiedzUsuń
 5. Paseczki są nieco jaśniejsze, o ile dobrze pamiętam. I rzeczywiście piękne. Aż przez moment mi przeszło przez głowę, czy nie skubnąć Ci ich trochę i potworzyć czegoś quillingowego. Ale co ja bym mogła potworzyć, jak ja w tej technice zielona kompletnie jestem? :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ zazdroszczę tej książki i pięknych pasków do quillingu :) niestety sama przycinam paski, a jest to dosyć żmudna praca... powinnam się zorientować, czy może w Polsce też można dostać takie ładne kolory gotowych paseczków.
  Pozdrawiam, Ola

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani ma świetną rodzinkę, że takie prezenty wysyłają! Zazdroszczę tych paseczków :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)