środa, 16 maja 2012

Wyróżnienie i nowe kolczyki

   Dostałam dzisiaj wyróżnienie od Gabi - Dziękuję bardzo:)


  
   Powinnam teraz napisać coś o sobie i wyróżnić następne 10 osób. Nie lubię specjalnie o sobie pisać, powiem tylko, że jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch wspaniałych córek i babcią dwojga kochanych wnucząt - Dominika i Marysi:)  Lubię wszelkiego rodzaju robótki, ostatnio kocham quilling, dzień bez książki to dzień stracony. Kocham pracę na mojej działce, całe lato na niej  mieszkam:) Wyróżnienia należą się tylu osobom - na wszystkich obserwowanych przeze mnie blogach znajduję ciekawe rzeczy, inspiracje do dalszej pracy lub po prostu piękne efekty Waszej działalności.
   Ostatnio znowu zrobiłam sporo kolczyków w technice quilling. Zrobiłam zdjęcia, ale, niestety, nie wszystkie mi wyszły. Pochwalę się więc tymi, które wyglądają przyzwoicie:)


   Chyba przez jakiś czas nie będę robiła kolczyków, chociaż  po głowie chodzą mi pomysły na następne. Marzy mi się zrobienie jakiegoś obrazka, zaczęłam nawet kręcić elementy do kwiatków. Na razie jednak działka wielkim głosem woła, żeby nią się zająć i powyrywać chwasty, które się panoszą po deszczu:)

4 komentarze:

  1. Niebieskie są prześliczne, a i różyczki fajnie wyglądają na kolczykach. Zresztą, wszystkie są bardzo ładne, jak zwykle :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Prześliczne są te kolczyki! róże są urocze!:)Pozdrawiam serdecznie:)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie noszę kolczyków ale te z różyczkami chętnie bym ubrała, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:)