poniedziałek, 28 listopada 2011

Świątecznie

Choroba i mnie dopadła. Trzyma w swoich szponach i nie chce puścić. Jakoś nie mam sił na konkretne działania, ale troszkę "kręciłam" ozdoby na choinkę między jednym a drugim atakiem kaszlu. Wyszło mi takie coś:
Do świąt pewnie zdążę jeszcze trochę nakręcić:)

poniedziałek, 14 listopada 2011

Jeszcze kartki świąteczne

   Kupiłam sobie dziurkacz ozdobny, który wycina i wytłacza wzory liści ostrokrzewu.


   Wykorzystałam te listki do zrobienia kolejnych kartek świątecznych, oto niektóre z nich:

I jeszcze inne kartki:


Tym razem tylko "surowce wtórne" i quilling :)

środa, 9 listopada 2011

Nowe kartki i śnieżynka

   Cały czas trwają prace związane ze świętami. Znowu udało mi się zrobić kilka kartek i wymyśliłam nową śnieżynkę.Następne kartki czekają w kolejce na zrobienie:)

poniedziałek, 7 listopada 2011

niedziela, 6 listopada 2011

Choinka

Podziwiałam na różnych blogach choinki - karczochy, ale nigdy jakoś  nie mogłam się zdecydować, aby taką sama zrobić. Chyba nie wierzyłam we własne siły:). Okazało się, że to wcale nie takie trudne, jak mi się wydawało. Po zrobieniu dziesiątek karczochowych bombek umiejętność została w palcach i oto moja choineczka, ma 18 cm wysokości i prezentuje się całkiem nieźle, prawda?

piątek, 4 listopada 2011

Kartki świąteczne

   I jeszcze kilka kartek, które "się zrobiły" wczoraj.
Bombki

Przygotowania do świąt w toku :). Co dzień robię coś nowego, pomysłów mam mnóstwo, tylko nie wiem, czy wystarczy mi czasu na ich realizację. Tyle pięknych świątecznych rzeczy czeka na wykonanie....Dzisiaj kolejna porcja bombek. Nowe jednobarwne - niebieskie, fioletowe i złote - czekają na przystrojenie i wkrótce będą gotowe ( mam nadzieję).


wtorek, 1 listopada 2011

Kartki świąteczne po raz kolejny

   Przez wiele lat pracy z dziećmi nauczyłam się, że różne rzeczy mogą posłużyć do zrobienia czegoś nowego. Postanowiłam dać drugie życie starym kartkom z życzeniami świątecznymi. Zbierałam je wśród znajomych i oto udało mi się stworzyć takie kartki: