piątek, 27 stycznia 2012

Wyróżnienie

   Dostałam dzisiaj wyróżnienie od Baukje - dziękuję bardzo! Nie spodziewałam się, tym bardziej mnie to cieszy:)))


 Zgodnie z zasadami chcę wyróżnić osoby, których blogi inspirują mnie do tworzenia pięknych rzeczy:):
 1. Michaela
 2.Larisa
 3.Baukje
 4.Neli
 5.Pritesh                                                                     

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Kolczyki

   W wolnym czasie robiłam kolczyki. Trochę trwało, zanim wszystkie zostały polakierowane i złożone, ale dzisiaj udało mi się je wykończyć. Postanowiłam od razu zrobić im zdjęcia i pochwalić się nimi:)
Nowe kartki

   Myślałam o tym , żeby zabrać się za robienie kartek świątecznych, ale wyszły mi inne:) Widocznie jeszcze mi brakuje świątecznej weny. Ostatnio zrobione karteczki:
środa, 18 stycznia 2012

Kartki

   Witam wszystkie osoby, które zaglądają na mojego bloga. Długo się nie odzywałam - czasami życie kieruje nami, a nie my życiem. Cóż, mam nadzieję, że wszystkie moje zawirowania życiowe powoli się wyprostują i wkrótce będę mogła normalnie funkcjonować. Moje hobby spokojnie sobie czekało, aż do niego wrócę:) Wczoraj usiadłam w końcu przy moim stoliku, zmobilizowana między innymi przez Rymomikę i spod moich palców "wyszły" mi takie karteczki: 
Ta kartka dla mojej wnusi:)
   Następne pewnie będą już wielkanocne. Zapisałam się na dwie wymianki, więc prezenty wymiankowe tez powoli "się robią":) Ale tym, co zrobiłam na wymianki, pochwalę się dopiero po wysłaniu do adresatek. Na razie pozdrawiam wszystkie zaprzyjaźnione blogowiczki i późno dosyć, ale serdecznie Wam  życzę wszystkiego, co najlepsze:))